جستجوگر خبری شهرستان شفت

رودسر- فرماندار رودسر با اشاره به بهره برداری از ۱۸۳ پروژه همزمان با هفته دولت در این شهرستان، گفت: برای اجرای این پروژه ها ۶۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد مهدی مظفری ظهر سه شنبه در مراسم واگذاری مسکن مددجویی با اشاره به اینکه هفته دولت یادآور مسئولانی است که خدمت بی منت و صادقانه به اقشار ضعیف و محروم جامعه را سرلوحه کار خود قرار دادند، اظهار کرد: خدمات شهیدان رجایی و باهنر از یاد مردم ایران نمی رود.

فرماندار رودسر با بیان اینکه سال جهش تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها فرصتی مناسبی برای ارائه خدمت از سوی مسئولان با تأسی از شهیدان رجایی و باهنر است، افزود: مسئولان با الگوبرداری از این دو شهید بزرگوار باید گام های بلندی برای توسعه و پیشرفت کشور به ویژه در حوزه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بردارند.

وی با اشاره به اینکه در هفته دولت امسال ۱۸۳ پروژه با بیش از ۶۳ میلیارد تومان اعتبار و سرمایه گذاری در شهرستان رودسر بهره برداری می شود، گفت: این پروژه ها حوزه شیلات، آسفالت، طرح توسعه عمران شهری مخابرات، مسکن مددجویی است.

۵۰۰ واحد مسکونی امسال تحویل مددجویان بهزیستی می شود

معاون مشارکت های مردمی و اشتغال زایی بهزیستی گیلان نیز در این مراسم با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه توانمند سازی مددجویان، اظهار کرد: ۵۵ واحد مسکونی با اعتبار ۱۴۸ میلیارد ریال هفته دولت امسال واگذار می شود.

ساسان جهانبخش با بیان اینکه از این تعداد پنج واحد مسکونی در شهرستان رودسر واگذار می شود، گفت: تا پایان امسال نیز ۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان تحت پوشش بهزیستی تحویل داده می شود.

کمبود زمین در رودسر برای ساخت مسکن مددجویی

رئیس اداره بهزیستی رودسر با اشاره به واگذاری دو واحد مسکن مددجویی در این شهرستان، افزود: برای احداث این واحدها ۲۸۰ میلیون تومان هزینه شده است. در هفته

مهری طاهری با اشاره به اینکه در این شهرستان ۱۱ خانواده دارای سه معلول شناسایی شده اند، گفت: متأسفانه با کمبود زمین در شهرستان رودسر برای ساخت مسکن برای این افراد مواجه هستیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان