جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به از سرگیری واکسیناسیون کارکنان ادارات از هفته آینده، گفت: تاکنون پنح هزار و ۵۶۶ نفر از کارمندان ادارات و بانک های گیلان واکسینه شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رضا رنجبر ظهر سه شنبه در نشست خبری به مناسبت هفته دولت با بیان اینکه بسیج کارمندان یکی از ۱۸ اقشار سپاه قدس گیلان است، اظهار کرد: احیا و اعتلای تفکر بسیجی در ادارات از جمله وظایف این سازمان است.

رئیس سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه قدس گیلان اضافه کرد: فلسفه وجودی بسیج در ادارات ارائه خدمت بی منت به مردم است.

وی با بیان اینکه تمام ظرفیت بسیج و سپاه در راستای مبارزه با کرونا متمرکز شده است، افزود: تاکنون پنج هزار نفر از کارمندان بانک ها که جز مشاغل پرخطر هستند واکسینه شده و علاوه بر این ۵۶۶ نفر از کارمندان سایر ادارات نیز واکسن دریافت کردند.

رنجبر با بیان اینکه طرح واکسیناسیون در هفته جاری برای دُز دوم اختصاص یافته است، عنوان کرد: روند واکسیناسیون کارمندان ادارات طی هفته آینده ادامه می یابد.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با اشاره به توزیع ۱۲ هزار و ۵۳۶ بسته معیشتی به ارزش ۳۵۰ هزار تومان بین اقشار نیازمند، گفت: توزیع مواد ضدعفونی کننده، ماسک، اعطای وام قرض الحسنه و آزادی زندانیان جرایم غیرعمد توسط کارمندان بسیجی از جمله اقدامات این سازمان در ایام کرونا است.

وی با بیان اینکه ۳۰ نفر از فرماندهان پایگاه های مقاومت در طول دوران کرونا به عوامل کادر درمان کمک کردند، تصریح کرد: ۱۸ نفر از بسیجیان کارمند نیز جهت نظارت بر توزیع عادلانه ماسک در داروخانه ها فعالیت می کنند.

رنجبر ادامه داد: ظرف ۱۰ روز آینده تعداد ۵۰ کپسول اکسیژن ۴۰ لیتری به نیت نذر نفس، توسط ادارات کل استان ها تهیه و در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار خواهد گرفت.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان بیان کرد: مراسم بزرگداشت شهید محمود امان اللهی به عنوان شهید شاخص بسیج کارمندان کشور برگزار شده و از مقام ایشان تجلیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه ۱۰۰ نفر از کارمندان بسیجی در این هفته در پایگاه های انتقال خون حضور یافته و برای کمک به بیماران کرونایی اهدای خون می کنند، افزود: این اقدام در روزهای بعد نیز تداوم خواهد داشت.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان