جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،به مناسبت روز پزشک سرهنگ پاسدار احمد نقدپور فرمانده سپاه ناحیه شفت، حجت الاسلام اسماعیلی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه شفت و با هیئت همراه در مرکز بهداشت و درمان شهرستان حضور پیدا ...

به گزارش ۸دی،به مناسبت روز پزشک سرهنگ پاسدار احمد نقدپور فرمانده سپاه ناحیه شفت، حجت الاسلام اسماعیلی مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه شفت و با هیئت همراه در مرکز بهداشت و درمان شهرستان حضور پیدا کرده و ضمن دیدار با دکتر سلیمانی رئیس مرکز  بهداشت، این روز را خدمت کادر درمان تبریک گفتند.

فرمانده سپاه شفت در این دیدار با تسلیت ایام سوگواری حسینی اظهار کرد: امروز به مناسبت گرامیداشت زاد روز حکیم ابوعلی سینا و روز پزشک در خدمت شما بزرگوران هستیم تا از زحمات و تلاش های خط مقدم جبهه سلامت، قدردانی کنیم.

احمد نقدپور  با قدردانی از زحمات کادر درمان در طول ایام کرونا گفت: از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا، انصافا تلاش ها و زحمات کادر بهداشت و درمان قابل تقدیر بوده و آنان یاد دوران دفاع مقدس را زنده کردند.

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه تا لحظه آخر درکنار مدافعان سلامت و پشتیبان مردم در تمامی بحران ها هستند، تصریح کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا، بسیجیان پرتلاش شهرستان شفت در کنار کادر درمان و بهداشت شهرستان بوده و فی سبیل الله کارکردند.

حضور سپاه و بسیج در کنار کادر درمان منجر به دلگرمی می شود

رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان شفت نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حضور فرمانده سپاه این شهر در مرکز بهداشت، گفت: حضور شما باعث دلگرمی و انگیزه ما به منظور تداوم تلاش ها و فعالیت های ما است.

سلیمانی با بیان اینکه بنده به عنوان یک پزشک از سپاه و بسیج که نیرو های فداکار و همیشه در صحنه و پشتیبان مردم هستند و به خصوص در میدان مبارزه با کرونا به مردم خدمت رسانی کردند تشکر و قدردانی نموده و همچنین از تلاش ها و زحمات همکاران کادر پزشکی و درمان به عنوان مدافعان سلامت برای مقابله با این بیماری که مصداق بارز جهاد در راه خدا می باشد نیز تقدیر و تشکر میکنم و امیدوارم با توکل بر خدا و همت همه ی مردم بتوانیم هر چه زودتر شاهد شکست کرونا باشیم.

در پایان از مرکز واکسیناسیون کرونا در شفت هم بازدید و از زحمات آن مجموعه قدردانی شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان