جستجوگر خبری شهرستان شفت

با صلاحدید علی نظرمحمدی، علی عشوری زاد به عنوان دستیار اول به کادرفنی چوکای تالش اضافه شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، عشوری زاد سابقه مربیگری و دستیاری نظرمحمدی در تیم های سپیدرود رشت و رایکا بابل را در کارنامه دارد. 

علی عشوری زاد در دهم مرداد ۱۳۵۹ در خمام، شهرستان رشت به دنیا آمد و سال های ابتدایی فوتبال خود را در ردۀ نوجوانان و جوانان باشگاه فوتبال شهرداری خمام سپری کرد و در ردۀ امید به ملوان بندرانزلی پیوست. 

پس از یکسال به تیم فوتبال بزرگسالان ملوان بندرانزلی دعوت شد، پگاه گیلان، سایپا کرج، استیل آذین تهران و داماش گیلان دیگر تیم هایی هستند که وی سابقۀ بازی در آن ها را دارد. 

عشوری زاد در فصل ۱۳۸۶دورۀ ششم لیگ برتر فوتبال ایران (لیگ خلیج فارس) در تیم فوتبال سایپا کرج به مقام قهرمانی لیگ برتر دست یافت. 

او در باشگاه فوتبال سپیدرود رشت کمک مربی بود و موفق شد تا همراه سپیدرود و سرمربیگری علی نظرمحمدی از لیگ دستۀ دوم به لیگ دستۀ اول و سپس لیگ برتر صعود کند و یک فصل نیز در لیگ برتر به مربیگری بپردازد. 

تیم چوکا تالش فصل گذشته در لیگ دسته یک فوتبال ایران شانزدهم شد و به لیگ دسته دو فوتبال ایران سقوط کرد و این فصل به دنبال بازگشت مجدد به لیگ دسته یک فوتبال ایران است. 

چوکایی ها در فصل گذشته نیمکت با ثباتی نداشتند و تالشی ها که فصل را با هادی شکوری آغاز کرده بودند، در ادامه لطیفی را به عنوان سرمربی انتخاب کردند و در پایان هفته ۲۱ ام، مهدی پاشازاده به جای مهاجم سابق استقلال سرمربی چوکا شد.

مدیران باشگاه چوکا در پایان هفته ۲۷ ام و پس از شکست این تیم مقابل فجرشهید سپاسی شیراز به دلیل هجمه ای که از سوی هواداران روی پاشازاده ایجاد شده بود، به درخواست آن ها پاسخ مثبت دادند و فرشاد پیوس را به تالش بازگردانده اند ولی در نهایت سقوط کردند. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان