جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،میرحامد اختری گفت: همه طرح های آبخیزداری سال ۹۹ در ۸ شهرستان رودبار، سیاهکل، فومن، املش، ماسال، تالش، شفت و رضوانشهر با ۱۵ میلیارد تومان هزینه از محل صندوق ملی توسعه تکمیل و به بهره برداری ...

به گزارش ۸دی،میرحامد اختری گفت: همه طرح های آبخیزداری سال ۹۹ در ۸ شهرستان رودبار، سیاهکل، فومن، املش، ماسال، تالش، شفت و رضوانشهر با ۱۵ میلیارد تومان هزینه از محل صندوق ملی توسعه تکمیل و به بهره برداری رسید.

وی اضافه کرد: به دلیل تغییرات ایجاد شده در محل اجرای طرح های آبخیزداری در برخی از این شهرستان ها، مساحت اجرای این طرح ها به بیش از صددرصد افزایش یافت.

معاون فنی و آبخیزداری این اداره کل هم با اشاره به اجرای طرح های مرتع داری درسال گذشته با یک میلیارد تومان هزینه، گفت: این طرح های بیولوژیک در ۳ هزار و ۴۰۰ هکتار برای حفظ مراتع این شهرستان ها انجام شد.

فریور نقوی با بیان اینکه طرح مدیریت پایدار مراتع با ۱۲۰ میلیون تومان هزینه از محل اعتبارات ملی اجرا شد، افزود: کنترل پروانه چرای دام، کنترل زمان ورود و خروج دام از مرتع و شناسایی و معرفی دامداران بدون مجوز چرای دام، از بخش های این طرح بود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان