جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خیز پنجم بیماری کرونا در کشور و لزوم تأمین اکسیژن موردنیاز جهت درمان بیماران، گفت: دومین دستگاه اکسیژن ساز سانترال ۶۰۰ لیتری جدید در بیمارستان ...

حجت الاسلام والمسلمین محمد صفری ملک میان امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، با اشاره به اهمیت وجود اکسیژن در مراکز بیمارستانی اظهار کرد: یکی از حیاتی ترین ملزومات درمانی در بحران کرونا، تأمین اکسیژن موردنیاز برای بیماران است.

وی با اشاره به پیک پنجم کرونا و افزایش بیماران بستری در مراکز بیمارستانی افزود: افزایش ابتلا و بستری بیماران ناشی از ابتلا به بیماری کرونا موجب شده تا موقتاً مراکز درمانی و بیمارستان با کمبود اکسیژن مواجه شوند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در خصوص تأمین دستگاه اکسیژن سازی گفت: با پیگیری های انجام شده و باهمت دانشگاه علوم پزشکی گیلان یک دستگاه اکسیژن ساز سانترال ۶۰۰ لیتری جدید برای بیمارستان شهید انصاری شهرستان رودسر  خبرداری شده است.

وی با بیان اینکه تأمین دستگاه اکسیژن ساز در این برهه از زمان کار آسانی نیست، تصریح کرد: هیئت امنای صرفه جویی ارزی دستگاه اکسیژن ساز رودسر را بااعتبار حدود سه میلیارد تومانی خریداری کرده در حلی که قیمت این دستگاه به نرخ آزاد تقریباً دو برابر است.

به گفته نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، دستگاه اکسیژن ساز جدید به عنوان دومین دستگاه اکسیژن ساز در بیمارستان شهید انصاری رودسر طی یک سال اخیر بوده که به خدمت درمان بیماران کرونایی آمده است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان