جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان به بستری ۳۰۰ بیمار کرونایی دیگر در بیمارستان های استان، گفت: شهروندان توصیه های بهداشتی را جدی بگیرند چون کرونا هنوز در استان فعال است.

آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وجود اقدامات و تلاش های انجام شده همچنان آمار بستری های کرونایی بالا است، اظهار کرد: البته روند ابتلاء و بستری های کاهشی است اما به اندازه ای که بتوان به بهبود شرایط امیدوار بود.

حیدرزاده ادامه داد: هم اکنون هزار و ۹۹۸ بیمار کرونایی در بیمارستان های دولتی و خصوصی استان گیلان بستری هستند

وی با تأکید بر اینکه رعایت دستور العمل های بهداشتی، استفاده از ماسک، پرهیز از ترددهای غیر ضرور و عدم حضور در دورهمی ها همچنان باید از سوی شهروندان رعایت شود، گفت: متأسفانه تعداد بستری های روزانه در گیلان سه رقمی است.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری ۳۰۰ نفر در بیمارستان های استان بستری شدند، گفت: متأسفانه حال ۲۸۲ بیمار بد بوده و در شرایط بحرانی قرار دارند.

وی با بیان اینکه ۱۹۸ نفر از این بیماران در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان ها بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۲۷ نفر طی شبانه روز گذشته به این بخش منتقل شده اند

حیدرزاده به فوت ۳۲ بیمار کرونایی دیگر در استان گیلان طی شبانه روز گذشته اشاره و اضافه کرد: بررسی آمارها نشان دهنده فعالیت کرونا دلتا در استان گیلان است و شهروندان برای جلوگیری از ابتلاء به این ویروس باید به صورت جدی توصیه ها را رعایت کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان