جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده ولی فقیه در گیلان در خطبه های نماز جمعه امروز رشت گفت: دولت جدید باید برای جبران کاستی های موجود بیش از پیش تلاش کند تا بتواند شرایط سخت امروز را تغییر دهد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ امام جمعه رشت با اشاره به خواسته‌های مردم مبنی بر تغییر شرایط موجود تاکید کرد: دولت جدید باید دولت تحول خواه و عدالت محور باشد و با فساد، فقر، تبعیض و رانت مبارزه کند.
آیت الله فلاحتی در ادامه با تاکید بر اینکه وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم باید افرادی با ایمان معتقد و وفادار به آرمان‌های انقلاب ونظام اسلامی باشند گفت: این وزرا باید با رویکردی انقلابی و جهادی در توسعه هرچه بیشتر ایران اسلامی گام بردارند.
وی همچنین با اشاره به منویات و برنامه‌های مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب تصریح کرد: این مسئله نیز باید در دولت سیزدهم بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
خطیب جمعه رشت با اشاره به هجمه‌های مخالفان برای تولید واکسن داخلی نیز اشاره کرد و گفت:از آنجا که بر اساس پیش‌بینی‌های سازمان بهداشت جهانی ممکن است بیماری کرونا تا سال ۲۰۲۷ ادامه داشته باشد، دولت باید با تمام توان برای تامین واکسن از طریق واردات تلاش کند، اما تولید واکسن داخلی نباید متوقف شود.
آیت الله رسول فلاحتی در پایان به اول شهریور که روز پزشک نامگذاری شده نیز اشاره و از تلاش شبانه روزی تمام پزشکان و دیگر اعضای کادر درمان در صف نخست مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان