جستجوگر خبری شهرستان شفت

دو جوان کرجی که به علت هتاکی به مردم استان های شمالی در فضای مجازی، در کرج بازداشت شدند، امروز در بازجویی پلیس در رشت ضمن اعتراف به جرم خود از شمالی ها به ویژه گیلانیان عذرخواهی کردند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گیلان؛ این دو جوان ۲۵ و ۳۲ ساله کرجی که درحال حاضر در پلیس فتای گیلان در رشت بازداشت و تحت بازجویی هستند، علت ارتکاب این جرم را ناآگاهی از پیامد‌های اظهارنظر توهین آمیز در فضای مجازی و خدشه دارکردن عواطف و احساسات مردم در این شبکه‌ها عنوان کردند.
این دو جوان هتاک ضمن عذرخواهی از مردم استان‌های شمالی به ویژه گیلانیان میهمان نواز افزودند: ما گمان می‌کردیم گفتگو‌های مان شخصی و محدود بین دو طرف است، اما در کمتر از ۲ ساعت با واکنش‌های اعتراض آمیز کاربران در فضای مجازی مواجه شدیم و در نهایت دستگیرشدیم.
این دو جوان، عصر روز چهارشنبه ۲۷ مرداد همزمان با تاسوعای حسینی در یک گفتگوی مجازی به مردم استان‌های شمالی توهین و بی حرمتی کرده بودند که کمتر از ۲۴ ساعت در فردیس کرج دستگیر و برای بازجویی به پلیس فتای گیلان منتقل شدند و در حال حاضر بازداشت هستند.

var player = videojs('player_884843_6876229',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6876229',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی دریافت


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان