جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هزینه خرید یک سازه پیش ساخته فلزی بیمارستانی با ظرفیت ۳۰۰ تخت برای سایت لاکان رشت از سوی ارتش پرداخت خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر کیومرث حیدری بعد از ظهر شنبه در حاشیه بازدید از سایت دانشگاهی لاکان رشت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: نیروی زمین ارتش هزینه خرید یک باب سازه پیش ساخته فلزی بیمارستانی برای سایت لاکان متقبل می شود.

وی با اشاره به عزم نیروی زمینی ارتش در جهت توسعه فضای فیزیکی درمانی ویژه بیماران کرونایی در گیلان، افزود: این سازه فلزی پیش ساخته ظرف یک هفته پس خریداری در اختیار نظام سلامت گیلان قرار می گیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه سوله خریداری شده ارتش به صورت فوری جهت تجهیز توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان مهیا می شود، گفت: نزاجا در نظر دارد سوله ای استاندارد با ظرفیت حداقل استقرار ۳۰۰ بیمار را برای گیلان فراهم کند.

امیر حیدری افزود: نیروی زمینی محوری ارتش علاوه بر در اختیار گذاشتن سوله، در آینده نیز مساعدت های لازمه را جهت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی خواهد داشت.

گفتنی است؛ در حال حاضر در سایت دانشگاهی لاکان رشت یک سالن اورژانس پشتیبان با ظرفیت ۱۲۰ تخت درمانی با اعتبار هفتاد میلیارد تومانی احداث و بهره برداری رسیده است که در حال ارائه خدمت به بیماران کرونایی است.

در حاشیه این سالن اورژانس پشتیبان ۱۲۰ تخت خوابی، مساحت کافی جهت استقرار دو سالن اورژانس پشتیبان دیگر نیز در طراحی های اولیه پیش بینی شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان