جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه این یگان با همراهی سپاه در عرصه جدیدی از خدمت گذاری آماده شده، گفت: نیروی زمینی محوری ارتش در طرح سپهبدهای اخلاص در چهار عرصه بیماریابی، ایجاد بیمارستان های ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، امیر سرتیپ کیومرث حیدری ظهر امروز در آیین افتتاح و بهره برداری از بیمارستان ۶۰ تخت خوابی پیشرفته تنفسی شهید سرلشکر موسی نامجو رشت با اشاره به اقدامات امنیتی و دفاعی ارتش اظهار کرد: نیروی زمینی ارتش در رکاب رهبری معظم انقلاب در جهت تقویت دفاع از کشور و کیان کشور تلاش می کند.

وی با اشاره به عزم و ارادت سپاه و ارتش در حفظ و ارتقای بنیه دفاعی و امنیتی ایران افزود: ارتش و سپاه به عنوان دو بازوی مسلح رهبری یک لشکر الهی هستند و تفاوت ها آن ها تنها لباس و نوع پوشش است.

فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز ارتش و سپاه وارد عرصه جدیدی از خدمتگزاری شده اند که در  جهت تجلی فرامین رهبری است، گفت: ارتش و سپاه ضمن استحکام بنیه دفاعی کشور متعهد شده اند تا در جبهه مقابله با کرونا نیز مقاومت کنند.

حیدری از اجرای طرح نزاجا در مقابله با بیماری کرونا خبر داد و تصریح کرد: نیروی زمینی محوری ارتش طرح سپهبدهای اخلاص در چهار عرصه بیماریابی، ایجاد بیمارستان های تنفسی، ایجاد نقاهتگاه و تأمین نیروی انسانی در بیمارستان ها فعالیت می کند.

وی در تشریح طرح سپهبدهای اخلاص بیان کرد: در این طرح در بخش بیماریابی زنجیره انتقال بیماری را شناسایی و قطع، در کسری از زمان بیمارستان های پیشرفته تنفسی را با تجهیزات کامل ایجاد، نقاهت گاه های پیش و پس بیمارستانی در کشور جهت مداوای بیماران و پیشگیری از اشغال تخت های بیمارستانی ایجاد و همچنین نیروی انسانی بهداری و بهداشتی نزاجا نیز همگی به خدمت بیماران کرونایی درآمده اند و علاوه بر آن پست های تزریق واکسیناسیون نیز در کشور جهت تزریق و تلقیح ایجاد می شود.

فرمانده نیروی زمینی محوری ارتش با بیان اینکه هفتمین بیمارستان پیشرفته تنفسی در رشت راه اندازی شده، گفت: مشارکت در طرح های آب رسانی، ساخت بیمارستان و ساخت مسکن محرومین ازجمله طرح هایی است که نزاجا در تحقق آن ها در گیلان مشارکت کرده است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان