جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده دانشکده هوانیروز با اشاره به اجرای طرح های میلیاردی ارتش در گیلان گفت: تاکنون ارتش به وعده های داده عمل کرده و خلف وعده نمی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سرهنگ خلبان ولی رحمانی امروز در آیین بهره برداری از بیمارستان ۶۰ تخت خوابی پیشرفته تنفسی سرلشکر موسی نامجو رشت با اشاره به نقش نیروهای مسلح در ایجاد امنیت پایدار در کشور اظهار کرد: امنیت امروز مرهون تلاش نیروهای مسلح است که برای گستردن امنیت پایدار جان فشانی می کنند.

وی با اشاره به حضور تمام قد ارتش در کنار مردم به ویژه در بحران ها افزود: هرجایی که مشکلی باشد ارتش حضور دارد و امروز مفتخر هستیم که در بحران کرونا هفتمین بیمارستان پیشرفته تنفسی در رشت به بهره برداری می رسد.

فرمانده دانشکده هوانیروز و مجری احداث طرح های بیمارستانی ارتش در کشور با بیان اینکه بیمارستان پیشرفته ارتش در طول تنها یک هفته آغاز و به اتمام رسیده، گفت: این بیمارستان همه تجهیزات موردنیاز یک بیمارستان کامل را جهت مداوای بیماران کرونایی دارد.

رحمانی با اشاره به هزینه های میلیاردی جهت احداث و بهره برداری از طرح های سلامت محور در گیلان بیان کرد: ارتش علاوه بر بخش بهداشت و درمان در مسکن محرومین، ساخت راه و پل نیز به مردم گیلان خدمت کرده است.

وی با بیان اینکه ارتش به وعده های داده عمل کرده و خلف وعده نمی کند، افزود: ارتش برای جلب رضایت الهی،  فرمانده کل قوا و خدمت به مردم هر کمکی که از دستش برآیید انجام خواهد داد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان