جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس گیلان بر ضرورت مشارکت همه جانبه در مدیریت بیماری کرونا تأکید کرد و گفت: سپاه و بسیج آماده همکاری با مدافعان سلامت در اجرای سند ملی واکسیناسیون است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت،  سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در دیدار با رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مقر شهدای گمنام سپاه قدس استان با اشاره به تداوم همکاری سپاه و بسیج با مدافعان سلامت، اظهار کرد: سپاه با تمام مقدورات و امکانات در کنار مردم است.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج همیشه کمک کار دولت و مردم بوده، افزود: هر جا که نظام و مردم دچار مشکل شده، سپاه در کنار دولت قرارگرفته و تاکنون از هیچ کوششی فروگذار نبوده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان از عزم و جدیت سپاه در راه اندازی مراکز واکسیناسیون خبر داد و گفت: هیچ مشکلی در تأمین و راه اندازی مراکز واکسیناسیون نداریم و آماده همکاری در تمامی فرایند اجرای سند ملی واکسیناسیون هستیم.

سردار عبدالله پور از تأکید بر اینکه سپاه و بسیج آماده هرگونه کمک به مدافعان سلامت است، افزود: سپاه علاوه بر کمک در بخش های بهداشتی و درمانی، آماده تزریق روزانه یک صد هزار دوز واکسن در مراکز بهداشتی با همکاری کادر بهداشتی در صورت تأمین است.

وی با اشاره به خستگی مفرط کادر بهداشت و درمان در طول دوران بحران کرونا، تصریح کرد: در طول بحران کرونا بسیاری از ظرفیت ها در کنار کادر بهداشت و درمان به خدمت مردم درآمده اند و لازم است همه در کنترل و ریشه کن کردن بیماری کرونا، پایش کار باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه شرایط کنونی شیوع کرونا قابل تحمل نیست، افزود: مصمم بر تقویت طرح شهید سلیمانی در کنار طرح مواسات و همدلی هستیم.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان