جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش با اشاره به اجرای ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه توسط ارتش در گیلان، گفت: ارتش در حوزه محرومیت زدایی در گیلان مشارکت می کند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ولی رحمانی ظهر شنبه در آئین افتتاحیه بیمارستان دائمی پیشرفته تنفسی شهید سرلشکر موسی نامجو در بیمارستان پورسینای رشت با بیان اینکه هر کشوری با نخبگان خود زنده می ماند، اظهار کرد: ارتش همواره در همه حوزه ها کنار مردم بوده و نیروهای مسلح اعم از سپاه و ارتش برای ایجاد امنیت پایدار در کشور جانفشانی کرده اند.

مجری طرح های محرومیت زدایی نیروی زمینی محوری ارتش با اشاره به فرمایشات رهبری مبنی بر اینکه ارتش زودتر از همه ارگان ها در بحران ها پای کار است، افزود: هفتمین بیمارستان در حوزه مقابله با کرونا به همت ارتش جمهوری اسلامی در استان گیلان به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه بیمارستان تخصصی پیشرفته تنفسی ارتش در گیلان طی کمتر از ۵ روز و با تمام امکانات و تجهیزات تکمیل شده است، اضافه کرد: تمامی تجهیزات این بیمارستان جدید بوده و در خدمت مردم قرار گرفته است.

رحمانی با اشاره به تکمیل ده ها پروژه ارتش در استان گیلان، بیان کرد: مجموع اعتبارات پروژه های ارتش در گیلان به بالای ۱۰۰ میلیارد تومان می رسد و علاوه بر ساخت بیمارستان، مراکز درمانی مختلف در نقاط مختلف استان نیز بازسازی و تجهیز می شود.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش با اشاره به خدمات ارتش در حوزه محرومیت زدایی گیلان، گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران و فرمانده آن به تمام وعده های خود صادقانه عمل کرده است تا امید در دل مردم ایران ایجاد شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان