جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس گیلان با گله مندی از شرایط موجود کرونا در کشور گفت: مصمم بر تقویت طرح شهید سلیمانی در کنار طرح مواسات و همدلی هستیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در جلسه قرارگاه امام رضا (ع) سپاه قدس گیلان در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه کرونا زندگی را برای مردم بسیار سخت کرده است، اظهار کرد: سپاه با تمتم امکانات و تا شکست کرونا در کنار مردم بوده و از هیچ تلاشی برای آرامش جامعه دریغ نمی کند.

وی با اشاره به نقش سپاه در دوران کرونا گفت: از اولین روزهای شیوع کرونا سپاه و بسیج کمک کار مردم و دولت بوده و هرکجا که نظام و مردم دچار مشکل شده، سپاه در کنار دولت قرارگرفته است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم تسریع در روند واکسیناسیون در گیلان بیان کرد: هیچ مشکلی در تأمین و راه اندازی مراکز واکسیناسیون نداریم و آماده همکاری در تمامی فرایند اجرای سند ملی واکسیناسیون هستیم.

به گفته عبدالله پور، سپاه قدس گیلان  آماده تزریق روزانه یک صد هزار دوز واکسن در مراکز بهداشتی با همکاری کادر بهداشتی در صورت تأمین است.

وی با اشاره به خستگی مفرط کادر بهداشت و درمان در طول دوران بحران کرونا، تصریح کرد: در طول بحران کرونا بسیاری از ظرفیت ها در کنار کادر بهداشت و درمان به خدمت مردم درآمده اند و لازم است همه در کنترل و ریشه کن کردن بیماری کرونا، پایش کار باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با گله مندی از شرایط موجود کرونا در کشور افزود: مصمم بر تقویت طرح شهید سلیمانی در کنار طرح مواسات و همدلی هستیم.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان