جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اغلب وزرای پیشنهادی از مجلس رأی اعتماد خواهند گرفت، گفت: به نظر می رسد وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و علوم تحقیقات و فناوری شرایط کافی را نداشته ...

جبار کوچکی نژاد امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت کلی وزرای معرفی شده به مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رئیس جمهور ۱۹ وزیر به مجلس معرفی کرده که برخی از وزرا هم سابقه خوب و هم مدیریت کافی برای اداره وزراتخانه ها را دارند. 

وی با اشاره به اینکه میانگین وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم خوب هستند، افزود: کارنامه و سوابق، بسیاری از وزرای معرفی شده نشان می دهد که اکثریت آن ها برای تصدی وزرات خانه ها صلاحیت کافی را دارند. 

نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی همچنین با ابراز رضایتمندی از معرفی وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: وزرای پیشنهادی آموزش و پرورش و علوم تحقیقات و فناوری شرایط کافی را به نظر می رسد نداشته باشند اما مطمئنم که وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش قطعا رأی نخواهد آورد.

عضو مجمع نمایندگان گیلان بر ضرورت اهتمام وکلای ملت بر بررسی سوابق وزرای پیشنهادی تاکید کرد و افزود: آنچه که در بررسی وزرای پیشنهادی بسیار تاکید می شود، دقت در سوابق تعهد و تخصص است و امیدواریم بهترین وزرا از مجلس رأی اعتماد بگیرند و همچنان عزم ما این است که وزرای ضعیف رای کافی را نیاورند. 

کوچکی نژاد از تیم وزرای اقتصادی معرفی شده ابراز رضایتمندی کرد و گفت: وزرای اقتصادی پیشنهادی تقریبا خوب هستند اما برای جهش و نوآوری در ارایه خدمات لازم به همکاری همه جانبه است. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان