جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سوابق و تخصص وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: دکتر عین الهی از جمله وزرای دارای برنامه است.

حسن محمدیاری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به گزینه پیشنهادی رئیس جمهوری برای تصدی وزارتخانه بهداشت و درمان اظهار کرد: دکتر عین الهی از جمله وزرای پیشنهادی دارای تخصص و مجرب است که به مجلس معرفی شده است. 

وی با اشاره به سوابق علمی و مدیریتی عین الهی افزود: وزیر پیشنهادی بهداشت یکی از چهره های علمی وزراتخانه متبوع است و در دورانی نیز مسؤولیت معاونت وزراتخانه بهداشت را برعهده داشته است. 

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به روحیه انقلابی وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: عین الهی از جمله وزرایی است که دارای برنامه مدون است و یقینا مردم از این انتخاب نیز ثمره خواهند دید. 

عضو مجمع نمایندگان گیلان با اشاره به وجاهت و قابلیت های عین الهی بیان کرد: رئیس جمهوری شخصی را به مجلس جهت قبول مسؤولیت وزارت خانه بهداشت معرفی کرده که در دوران جنگ نیز مسولیت داشته و توانسته از پس بحران ها عبور کند. 

محمد یاری با اشاره به ابراز رضایتمندی جامعه دانشگاهی از عین الهی تصریح کرد: از وزیر پیشنهادی بهداشت به عنوان مدیری با اخلاق و مدبر یاد میشود و امیدواریم این مشی مدیریتی با قرار گرفتن در کابینه دولت، تقدیت شود. 

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به بحران کنونی کرونا گفت: تسریع در واکسیناسیون و تدوین شیوه نامه های عملیاتی تر پروتکل های بهداشتی جهت کنترل بیماری کرونا از جمله انتظارات ما از دکتر عین الهی پس از پذیرفتن مسؤولیت است. 

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان