جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر با اشاره به نگاه مثبت نمایندگان مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان، اظهار کرد: دغدغه اصلی وکلای ملت اهتمام جدی وزرات بهداشت برای مدیریت منطقی و اصولی بیماری کرونا است و ...

به گزارش ۸دی،خلیل بهروزی فر با اشاره به نگاه مثبت نمایندگان مجلس نسبت به وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان، اظهار کرد: دغدغه اصلی وکلای ملت اهتمام جدی وزرات بهداشت برای مدیریت منطقی و اصولی بیماری کرونا است و به نظر می رسد وزیر پیشنهادی عزم کافی برای اداره اوضاع کنونی را داشته باشد.

وی با اشاره به سوابق علمی و مدیریتی «عین الهی»، وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان، افزود: وزیر پیشنهادی که رئیس جمهوری معرفی کرده زمانی معاون وزیر بوده و علاوه بر آن در بخش های مختلف نیز به صورت میدانی و مدیریتی به مردم خدمت کرده است.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با اشاره به ضعف زیرساخت های بهداشت و درمان در گیلان، گفت: طی دو سال اخیر اقدامات قابل توجهی در بخش های بهداشت و درمان گیلان انجام شده اما توسعه متوازن و عادلانه تنها با مدیری جهادی، انقلابی و مردمی محقق می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه «عین الهی» دارای سوابق جهادی و انقلابی است، افزود: وزیر پیشنهادی بهداشت از جمله وزرایی است که با رأی قاطع وکلای مردم تصدی وزرات بهداشت را برعهده می گیرد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مقبولیت «عین الهی» در بین اعضای هیئت علمی و جامعه دانشگاهی، گفت: وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان در بین اساتید و اعضای هیئت علمی دارای وجاهت قابل قبولی است و به نظر می رسد برنامه های تحولی و توسعه مدارانه وی بتواند انقلاب را در نظام سلامت کشور ایجاد کند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان