جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گفته معاون درمانی علوم پزشکی گیلان حال ۳۲۷ بیمار کرونایی در این استان بسیار وخیم بوده و در ر شبانه روز گذشته ۴۱ بیمار کرونایی جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، انوش دهنادی مقدم امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه وضعیت کرونا در گیلان بسیار شکننده است، اظهار کرد: رعایت پروتکل های بهداشتی در گیلان به شدت کاهش یافته و همین امر سبب افزایش بیماران کرونایی در این استان شده است.

وی با اشاره به شناسایی  ۳۲۱ بیمار جدید کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته گفت: بر اساس آخرین آمار تاکنون  دو هزار و ۶۱ نفر در بیمارستان های گیلان بستری هستند که این امر نشان دهنده فعال بودن کرونا در این استان است.

معاون درمانی علوم پزشکی گیلان با ابراز تأسف از دو رقمی بودن فوتی های ناشی از کرونا در گیلان بیان کرد: حال  ۳۲۷ بیمار کرونایی در این استان بسیار وخیم بوده و در ر شبانه روز گذشته ۴۱ بیمار کرونایی  جان خود را از دست دادند.

دهنادی مقدم از احداث سه بیمارستان صحرایی در گیلان خبر داد و افزود: قدرت سرایت و مرگ ومیر ناشی از دلتا ویروس کرونا بسیار زیاد است، لذا با توجه به وخیم بودن اوضاع کرونا در گیلان با هماهنگی های صورت گرفته سه بیمارستان صحرایی در گیلان احداث می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان