جستجوگر خبری شهرستان شفت

سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی طی امروز تا اواسط هفته آینده در برخی استان های کشور از جمله استان های ساحلی دریای خزر خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز و فردا به ویژه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در برخی مناطق جنوب و غرب کرمان، جنوب و شرق بوشهر، جنوب فارس، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات شرق و شمال هرمزگان رشد ابرهای جوششی همراه با رگبار، وزش باد شدید و رعد و برق پیش بینی شده است.

طی پنج روز آینده به تناوب در ارتفاعات البرز مرکزی در مازندران شرق گیلان، تهران و سمنان و جمعه و شنبه هفته آینده در شمال آذربایجان شرقی، شمال آذربایجان غربی و ارتفاعات اردبیل در ساعت بعدازظهر و اوایل شب رگبار پراکنده باران، گاهی وزش باد و رعد و برق پیش بینی شده است.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از شنبه تا اواسط هفته آینده با توجه به شمالی شدن جریان هوا در استان های ساحلی خزر بارش باران گاهی همراه با رعد و برق پیش بینی می شود.

پدیده غالب در شرق کشور به ویژه منطقه زابل طی پنج روز آینده وزش باد شدید همراه با گرد و خاک است. همچنین شرق خلیج فارس، تنگه هرمز و دریای عمان طی سه روز آینده مواج است.

انتهای پیام/

 


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان