جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، اولویت کاری وزیر پیشنهادی کار را ایجاد تحول مدیریتی عنوان کرد و گفت: با توجه به نظر مثبت اکثر نمایندگان احتمال رأی اعتماد به «عبدالملکی» بالا است.

خلیل بهروزی فر در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به سوابق «حجت الله عبدالملکی» در کمیته امداد، اظهار کرد: وزرای پیشنهادی دولت در طول یک هفته در خصوص برنامه های خود در سطوح مختلف مجلس به بحث و تبادل نظر پرداختند و اهداف خود را برای نمایندگان تشریح کردند.

وی با بیان اینکه اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس از برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی متقاعد شدند، افزود: با توجه به سوابق و ایده هایی که وی در کمیته امداد اجرایی کرده بود، نظر اعضای کمیسیون ها و فراکسیون های دیگر نیز نسبت به ایشان مثبت بوده و احتمال رأی اعتماد گرفتن عبدالملکی در مجلس بسیار بالا است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اولویت برنامه های وزیر پیشنهادی تعاون را مربوط به بحث اشتغال دانست و تصریح کرد: فعال کردن تعاونی های فراموش شده، پرداختن به حوزه درمان و تأمین اجتماعی و ایجاد تحول در ساختار مدیریتی این وزارتخانه در دستور کار وی قرار دارد.

بهروزی فر با اشاره به اینکه در دولت قبلی، افرادی در پست های سازمانی منصوب شدند که منافع فردی را بر منافع جمعی ترجیح می دهند، ادامه داد: عبدالملکی اولویت کاری خود را در راستای تحول مدیریتی قرار می دهد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه کمیسیون اجتماعی با کمک وزیر کار آینده اقدامات لازم برای رسیدگی به امور کارگران را دنبال می کند، بیان کرد: البته به حقوق کارفرمایان نیز باید توجه کرد اما معتقدم در حال حاضر ظلم بزرگی در حق قشر کارگر می شود که باید به آن رسیدگی کرد.

وی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی کار، فردی انقلابی، ولایی، نخبه علمی و باتجربه است، اضافه کرد: وزیر پیشنهادی کار، بخشی از مدل اشتغال زایی را که در کمیته امداد اجرایی کرده و خروجی مثبتی داشت را در وزارت کار نیز دنبال می کند.

بهروزی فر با اشاره به اینکه تمامی افراد مسئول ارزیابی می شوند و عملکرد آن ها در سمتی که در آن مشغول هستند موردبررسی قرار می گیرد، افزود: داشتن نگاه جریانی و سیاسی در مسئولیت ها فسادزا است لذا طبق گفته شخص وزیر پیشنهادی کار، وی در کار نگاه سیاسی و جریانی ندارد.

وی با تأکید بر اصل شایسته سالاری در گزینش و به کارگیری افراد، بیان کرد: باید از افراد جهادی، انقلابی، اهل اقدام و عمل و باتقوا استفاده کرد تا سوءمدیریت ها و بی تدبیری های دولت قبلی جبران شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان