جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت _ ایرنا_ مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: طرح تهیه کپسول اکسیژن برای کمک به نظام سلامت در این استان به اجرا درآمد.

به گزارش ایرنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، حجت الاسلام و المسلمین سعید مهدوی با اشاره به برگزاری جلسات مختلف توجیهی با واعظان، مداحان و مسئولان هیئت های مذهبی قبل از ماه محرم گفت: به پیشنهاد آنها پویش های مختلفی در عرصه خدمات اجتماعی شامل تهیه و توزیع بسته های معیشتی برای اقشار آسیب دیده از کرونا و طرح تهیه کپسول اکسیژن برای کمک به نظام سلامت پیش بینی و اجرایی شده است.

وی اضافه کرد:برخی مجموعه ها نیز با کمک خیران پویشی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد به راه انداخته و از این روزها و ظرفیت عزاداران برای کمک و مواسات استفاده می کنند.

حجت الاسلام  مهدوی با بیان اینکه سازمان تبلیغات به مجموعه هایی که شیوه نامه ها را در روزهای ابتدایی محرم کمتر رعایت کردند تذکر داده است، گفت: تعداد محدودی از مجموعه های مردمی اقدام به راه اندازی ایستگاه های صلواتی و توزیع چای و شربت کرده بودند که به محض اطلاع به آنها تذکر و ایستگاه ها صلواتی به ایستگاه های سلامت تبدیل شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان اظهار داشت: برخی نیز از توزیع چای وشربت خودداری کرده و بسته هایی همانند بیسکویت، آب معدنی و شیر به صورت بسته بندی آماده و در بین عزاداران توزیع کردند.

امروز نهمین روز از ماه محرم و تاسوعای حسینی است.

آمار بیماران بستری مبتلا به کرونا در گیلان از مرز ٢ هزار نفر گذشته و تمام ١٧ شهرستان این استان قرمز است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان