جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: تجمع بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در میدان شهدای ذهاب رشت با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام سعید مهدوی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه امسال نیز همانند سالیان گذشته تجمع بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در رشت برگزار می شود، افزود: امسال نیز مردم ولایتمدار گیلان همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در فضای باز و با رعایت فاصله اجتماعی همراه با ماسک در میدان شهدای ذهاب رشت (ع) تجمع می کنند.

وی با بیان اینکه مراسم تجمع بزرگ تاسوعا و عاشورای حسینی در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار می شود، اضافه کرد: امیدواریم با حضور گسترده و پرشور و با انضباط مردم گیلان و رعایت دستور العمل های بهداشتی این مراسم تجلی بخش عشق گیلانیان به اهل بیت باشد.

مدیر تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به استفاده از ظرفیت رسانه ملی و استانی برای انعکاس این شور و ارادت و عشق گیلانی به امام حسین (ع) و اهل بیت (ع)، گفت: این مراسم ساعت ۱۰ صبح فردا «تاسوعا» و همچنین صبح «عاشورای حسینی» برگزار خواهد شد.

وی تاکید کرد: امیدواریم با حضور گسترده موجبات خیر و برکت برای استان و ارتقا فضای معنوی برای مردم این خطه ولایت مدار فراهم شود.

حجت الاسلام مهدوی همچنین به اقامه نماز ظهر عاشورا نیز اشاره کرد و گفت: نماز ظهر عاشورا با رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی و به امامت آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت در میدان شهدای ذهاب اقامه می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان