جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش گفت: روند احداث بیمارستان تخصصی و اضطراری تنفسی ارتش آغاز و تا پایان هفته در گیلان به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ ولی رحمانی شامگاه دوشنبه در گفتگوی ویژه خبری با اشاره به ساخت قرارگاه درمانی ارتش در بیمارستان پورسینای رشت، اظهار کرد: ارتش جمهوری اسلامی پیرو فرمایشات رهبری، با تمام امکانات خود جهت مبارزه با کرونا و خدمت به مردم پای کار است.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: بر اساس دستورات صادر شده، روند احداث بیمارستان تخصصی و اضطراری تنفسی ارتش صبح امروز آغاز و تا پایان هفته به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه بیمارستان تخصصی ارتش ۱۰۰ تختخوابی و از امکانات و تجهیزات کامل برخوردار است، بیان کرد: تلاش داریم این بیمارستان در کمتر از ۵ روز به بهره برداری رسد و در اختیار کادر درمان و مردم قرار گیرد.

رحمانی با اشاره به اینکه ارتش از ابتدای شیوع کرونا در گیلان حضور یافت و علاوه بر خدماتی مانند ضدعفونی کردن معابر، به بحث محرومیت زدایی نیز پرداخت، گفت: یکی از این اقدامات، بازسازی و تجهیز بیمارستان امام حسن مجتبی فومن با مبلغ بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال است.

فرمانده دانشکده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: یک کلینیک شبانه روزی ارتش در ماکلوان ظرف مدت سه ماه آماده شد و با تمامی تجهیزات و امکانات در اختیار مردم این شهرستان قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ۲۸ بیمارستان مجهز ارتش و ۱۲ هزار نیروی کادر درمان در اختیار مردم هستند، تصریح کرد: علاوه بر گیلان، تعدادی بیمارستان نیز در استان های دیگر در حال احداث هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان