جستجوگر خبری شهرستان شفت

طی حکمی از سوی مدیر عامل باشگاه شاهین خزر حسن عبداللهی بازیکن ملی پوش تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران به عنوان سرمربی جدید شاهین خزر رودسر انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، طی حکمی از سوی حسین زالفی مالک و مدیر عامل باشگاه شاهین خزر حسن عبداللهی بازیکن ملی پوش تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران به عنوان سرمربی جدید شاهین خزر رودسر انتخاب و نیم فصل دوم رقابت ها هدایت تیم را بر عهده گرفت. 

عبدالهی از بازی نخست شاهین خزر رودسر در نیم فصل دوم لیگ برتر که در خانه مقابل فرش حداد اصفهان به برتری ۶ بر یک انجامید هدایت تیم را بر عهده داشت. 

همچنین با نظر کادر فنی محسن فکوری و رضا صداقتی دو بازیکن جدید شاهین خزر رودسر هستند که از نیم فصل دوم به تیم اضافه شدند. 

زالفی مدیرعامل شاهین خزر رودسر در گفت وگو با خبرگزاری فارس در رشت از جذب یک بازیکن دیگر نیز خبر داد و گفت: تلاش می کنیم در نیم فصل دوم تیمی پرقدرت را روانه میادین کنیم و با صعود به مرحله بعدی رقابت ها از اعتبار فوتبال ساحلی رودسر دفاع کنیم. 

حسن عبدالهی بازیکن گیلانی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران از سال ۲۰۰۶ فوتبال را آغاز کرد و نخستین تیمی که در آن توپ زد باشگاه منتخب رودسر بود و در سال های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸ برای باشگاه ایران توسعه کرج بازی کرد که با آن تیم قهرمان ایران شد. 

پس از آن عضو تیم شهرداری تبریز شد و یک نایب قهرمانی برای تیم به ارمغان آمد و پس از دو سال به تیم النصر امارات رفت و توانست یک فصل کامل برای این تیم بازی کند و بعد از آن به ایران برگشت و دو سال برای باشگاه عمران سازان اصفهان و پس از آن به رودسر برگشت و یک فصل برای تیم شهرش توپ زد و سابقه عضویت در تیمهای شهریار ساری، ملوان بندر گز را نیز دارد. 

عبدالهی برای تیم های لوکوموتیو مسکو و لوانته اسپانیا بازی کرده است و سابقه حضور در این تیم های خوب جهان را نیز دارد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان