جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرشاد پیوس با اشاره به اینکه برای شهرداری آستارا با برنامه و با توپ پر آمده و وارد میدان خواهم شد گفت: به هواداران تیم قول نمایش فوتبال زیبا جذاب و تماشاگر پسند را می دهم فوتبالی که متناسب با علم روز دنیا ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، فرشاد پیوس امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمام حواسش معطوف به تیم جدیدش است، اظهار کرد: عادت دارم هر موقع و هرکجا مربی گری کرده ام پس از اتمام کار تمام فکر و ذهنم را معطوف تیم جدیدی که انتخاب کرده ام نمایم، روزهای خوبی را در کنار مردم فهیم و هواداران عاشق چوکا سپری کردیم و خاطرات خوبی برای من رقم خورد که فراموش نشدنی است و همیشه در خاطرم خواهد ماند. 

وی با بیان اینکه علاقه زیادی به شهرهای شمالی کشور و مردم خون گرمش دارم، افزود: حس میکنم اینجا میتوانم به آن چیزی که مد نظر دارم برسم، روزهای خیلی خوبی را در شمال سپری کرده ام از کسب موفقیت در مازندران و تیم خونه به خونه بابل تا تداوم موفقیت در گیلان با سپیدرود رشت و چوکا تالش و اکنون نیز خرسندم از حضور در شهر بام های سفالی و این که در خدمت مردم نجیب، با دانش و با فرهنگ شهر آستارا هستم و این برای من خیلی اهمیت دارد. 

سرمربی تیم شهرداری آستارا با تاکید بر اینکه از تمام مردم فهیم تالش و هواداران عزیز، لیدرهای متعصب باشگاه و تمام رسانه هایی که در این مدت یار و یاور ما بودند تشکر می نمایم، افزود: به احترام این عزیزان تا دقیقه ۹۰ منتظر تصمیم آقایان ماندم، من هم مثل یک طرفدار تالشی آرزو دارم باز هم چوکا را در لیگ یک ببینم اما هم اکنون تمام فکر و ذکرم و تمرکز من و کادرفنی من روی تیم شهرداری آستارا است تا به هدف جدیدی که داریم برسیم. 

وی با ابراز علاقه به تیم شهرداری آستارا بیان کرد: از لیگ دسته دوم مسابقات این تیم را پیگیری می کردم و اگر یادتان باشد پس از صعود با چوکا به لیگ یک در برنامه زنده تلویزیونی پیش از بازی پلی آف شهرداری آستارا و پاس همدان، علاقه خود را به مردم شهر آستارا و تیم شهرداری آستارا ابراز کردم و اعلام کردم دوست دارم شهرداری آستارا لیگ یکی شود چون شهر آستارا و این تیم لیاقت کسب موفقیت را در خود داشت. 

پیوس با اشاره به اینکه هدفگذاری ما بر مبنای یک پروسه سه ساله می باشد، تصریح کرد: باید در سال اول آن خودمان را در جدول مسابقات نشان دهیم و ثابت کنیم که یک تیم باشخصیت و آبرومند هستیم تیمی که خوب فوتبال خوب و حساب شده ای را ارائه می دهد، سال دوم حضور در رده های بالای جدول و در سال سوم صعود به لیگ برتر، این امر محقق شدنیست به شرطی که همه دست به دست هم داده و ساختارها را شکل بدهیم، فرشاد پیوس به تنهایی نمی تواند این کار را انجام دهد و یک عزم جدی و شهرستانی میخواهد. 

وی با بیان اینکه همه چیز فوتبال نیست، گفت: آدم باید در محیطی که فعالیت میکند آرامش نیز داشته باشد مخالف جدی حضور دلالان و بازیکنان سفارشی هستم، به فوتبال پاک علاقه مند هستم و می دانم که چگونه با فساد در فوتبال مبارزه کنم، میتوانید با مراجعه به سوابق بنده متوجه شوید که آن قدر شهامت دارم که در هر شهری که فعالیت می کنم این مسائل را از تیمم دور کنم. 

فرشاد پیوس با اشاره به اینکه برای شهرداری آستارا با برنامه و با توپ پر آمده و وارد میدان خواهم شد، افزود: به هواداران تیم قول نمایش فوتبال زیبا جذاب و تماشاگر پسند را می دهم فوتبالی که متناسب با علم روز دنیا باشد. 

سرمربی شهرداری آستارا با تاسف بابت نبود زمین چمن طبیعی استاندارد در استان بیان کرد: حیف است که استان گیلان فاقد زمین طبیعی مناسب باشد و از مدیران باشگاه و مدیران شهرستانی درخواست دارم این موضوع را به جد پیگیر باشند تا برای جلوگیری از مصدومیت های ناشی از تمرین در چمن مصنوعی که به تیم ضربه میزند در امان باشیم. 

پیوس با اشاره به اهمیت فوتبال در آستارا افزود: مدیران باشگاه نیز دغدغه فوتبال را دارند جالب است بدانید وقتی با آقای پویا مالک باشگاه صحبت میکردم، عشق و علاقه به شهرش را عنوان کرد و گفت شهرداری آستارا مثل ناموس من هست و عاشق شهرم هستم و همه کار برای این تیم انجام خواهد داد، یا مثلاً رئیس و اعضای شورای شهر که پس از عقد قرارداد با بنده تماس گرفتند و تبریک گفتند که نشان از علاقه و اهمیت آن ها به ورزش بالاخص فوتبال می باشد.

وی با اشاره به نعمت هواداران در فوتبال گفت: هر تیمی که هوادار داشته باشد حال و هوای دیگری دارد و آستارا نیز این شرایط را داراست آقایان پویا و کارگر از صمیم قلب این خواسته را دارند که تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.

سرمربی شهرداری آستارا با بیان اینکه شناخت خوبی روی بازیکنان شهرداری آستارا دارم، افزود: امیدوارم با هماهنگی مدیران باشگاه بتوانیم با تقویت آکادمی تیم های پایه را راه اندازی کنیم همان کاری که در تالش انجام دادیم همچنین علاقه زیادی به استفاده از بازیکنان جوان دارم و قطعا از این بازیکنان در کنار بازیکنان با تجربه استفاده خواهم کرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان