جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی رودسر از برخورد با گروه های بدون مجوز تور های گردشگری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز گیلان؛ منصور هادی‌پور گفت: بازرسان میراث فرهنگی به همراه نیروی انتظامی این شهرستان در بازدید میدانی مشترک از واحد‌های اقامتی در منطقه گردشگری واجارگاه، با تور‌های غیرمجاز مستقر در محل برخورد کردند.

وی اضافه کرد: همچنین در این بازدید میدانی از برگزاری سفر گروهی از مبدأ ایلام که مجوز‌های لازم برای اجرای تورگردشگری را نداشتند، جلوگیری شد و از سرپرست گروه برای ترک گیلان به استان مبدأ، تعهد گرفته شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی شهرستان رودسر با اشاره به مطالبه مردم محلی برای جلوگیری از اجرای سفر‌های گروهی به این شهرستان برای حفاظت از سلامت مردم منطقه و قطع زنجیره شیوع بیماری کرونا گفت: تا عادی شدن شرایط کرونایی هیچ مجوزی برای برگزاری تور‌های گردشگری صادر نمی‌شود.

منصور هادی‌پور ضمن تشکر از تلاش‌های فرماندار و رئیس ستاد کرونای رودسر، اعضای شورای تأمین شهرستان، مساعدت دادستان نیروی انتظامی شهرستان در برخورد با اجرای تور‌های غیرمجاز گردشگری در شرای کنونی در این منطقه گفت:حضور گروه‌های گردشگری در مناطقی از رودسر نظیر جواهردشت، با توجه به شرایط کرونایی موجود ممنوع است و از مردم محلی درخواست می‌کنیم، خدمات اقامتی به گردشگران ارائه نکنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان