جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرماندار رضوانشهر: همه دستگاه ها و آحاد مردم به طور هماهنگ در راستای همکاری جهت مهار و مقابله با این ویروس جهانی اهتمام لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گیلان، فرماندار رضوانشهر جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به اینکه همه دستگاه‌ها و آحاد مردم به طور هماهنگ در راستای همکاری برای مهار و مقابله با این ویروس جهانی اهتمام لازم را داشته باشند گفت: حدود ۱۵ هزار نفر از مردم رضوانشهر و پره سر واکسن کرونا نوبت اول و ۳هزار و ۳۱۸نفر واکسن نوبت دوم دریافت کرده اند.

قاسمی افزود: برای برون رفت از این معضل بزرگ، مردم با پرهیز از عادی انگاری، دورهمی‌ها و تجمعات و استفاده از ماسک و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به کاهش این بیماری کمک کنند.

وی گفت: استفاده از ظرفیت‌های هلال احمر، سپاه، بسیج و نیرو‌های داوطلب مردمی در پشتیبانی از کادردرمان در دستور کار همه مسئولان باشد.

فرماندار رضوانشهر همچنین افزود: تعداد بستری‌های ناشی از بیماری کرونا در رضوانشهر و پره سر ۲۲نفر و همچنین ۲۵۳نفر نیز در قرنطینه ۱۴روزه خانگی به سر می‌برند.

وی گفت: در حال حاضر بیش از ۹۰درصد تخت‌های بیمارستان شهدای رضوانشهر به بیماران کرونایی اختصاص دارد.

رئیس ستاد مقابله با کرونای رضوانشهر ادامه داد رستوران ها، بازار‌های هفتگی رضوانشهر و پره سر و بازار دام پونل تا اطلاع ثانوی تعطیل است و همچنین هر گونه مراسم عزاداری در اماکن سربسته و همچنین دسته روی در سطح شهر و شهرستان ممنوع و از ورود خودرو‌ها با پلاک‌های غیربومی توسط نیروی انتظامی و پلیس راه و راهور جلوگیری می شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان