جستجوگر خبری شهرستان شفت

پلیس راه گیلان از ورود حدود ۱۵ هزار خودرو به استان جلوگیری کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ رئیس پلیس راه گیلان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: حدود ۱۵ هزار خودرو که بدون توجه به محدودیت‌ها، از دیروز قصد ورود به گیلان داشتند ، با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس راه گیلان به استان‌های مقصد بازگردانده شدند.

سرهنگ صفاری افزود: هم اکنون ترافیک در جاده‌های ورودی استان شامل چابکسر، آستارا و رودبار به ویژه محدوده منجیل به رودبار، عادی و روان است و در مقایسه با ساعت و روز قبل بسیار کم حجم‌تر است.

وی با اشاره به ممنوعیت ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به گیلان، اضافه کرد: همه مجوز‌های ترددی که قبل از تاریخ ۲۴ مرداد اخذ شده باطل است.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه تردد خودرو‌های با پلاک بومی درون استان مجاز است، گفت: به موجب مصوبه اخیر ستاد کرونا، از ساعت ۱۲ دیروز، ۲۴ مرداد تا ساعت ۱۲ شنبه ۵ شهریور ورود خودرو‌های با پلاک غیربومی به گیلان ممنوع است.

 

var player = videojs('player_691790_6854474',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6854474',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان