جستجوگر خبری شهرستان شفت

شناور های «مانگیستاو» و «ساری آرکا» قزاقستان امروز برای شرکت در مسابقات بین المللی جام دریا وارد آب های ایران شدند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز گیلان ؛ دو ناو کشور قزاقستان صبح امروز در بندرانزلی پهلو گرفتند تا در رقابت های جام دریا که برای نخستین بار به میزبانی ایران و در ناوگان شمال نیروی دریایی ارتش برگزار می‌شود ، شرکت کنند.

ناوگان شمال و منطقه چهارم نیروی دریایی امام رضا هم از شناور‌های «مانگیستاو» و «ساری آرکا» قزاقستان به عنوان نخستین شناور‌هایی که برای شرکت در مسابقات بین‌المللی جام دریا به آب‌های ایران وارد شدند، استقبال کرد. 

ششمین دوره از مسابقات بین المللی جام دریا به میزبانی بندرانزلی و با حضور کشور‌های آذربایجان، قزاقزستان و روسیه، با شرکت حدود ۴۰۰ ورزشکار ، از تاریخ ۲ شهریور لغایت ۱۱ شهریور برگزار خواهد شد.

این مسابقات شامل ۶ آیتم در بخش شناوری ، مراحل تیر اندازی سطحی ، هوایی ، مهار بویه در دریا و کنترل صدمات در ۲ مرحله در ساحل در بندر انزلی برگزار خواهد شد.

 

var player = videojs('player_399195_6854439',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6854439',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان