جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم شناسایی جامعه هدف در انجام عمل واکسیناسیون گفت: با تلاش های صورت گرفته تاکنون پنج هزار نفر از کارمندان بانک های استان واکسینه شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، رضا رنجبر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سازمان بسیج کارمندان در طول ایام کرونا همواره در کنار مردم بوده است، اظهار کرد: بعد از شیوع موج پنجم کرونا در کشور مدیران بانک ها در گیلان جلسه ای را با فرمانده سپاه قدس گیلان برگزار کرده و در آن جلسه مقرر شد با توجه به اینکه کارمندان بانک جزو مشاغل پرخطر محسوب می شوند، مراحل واکسیناسیون آنان با محوریت سازمان بسیج کارمندان انجام شود.

وی با اشاره به ادامه دار بودن روند واکسیناسیون در گیلان گفت: در همان جلسه هماهنگی های لازم با معاون بهداشتی سپاه قدس گیلان انجام و مقرر شد تا واکسیناسیون کارمندان بانک های استان در سالن ورزشی بانک صادرات با توجه به امکانات موجود انجام شود.

رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان با تأکید بر لزوم شناسایی جامعه هدف در انجام عمل واکسیناسیون بیان کرد: در جلسه با یازده مدیرعامل بانک استان که سپاه قدس در آن پایگاه داشته است برگزار شد و در همان جلسه یک جامعه هدف پنج الی ۶ هزارنفری را شناسایی کردیم.

رنجبر با بیان اینکه سپاه پاسداران در تمامی بحران ها در کنار مردم بوده است، تصریح کرد: بعد از شناسایی جامعه هدف در بانک های گیلان مقرر شد روزانه و بر اساس سهمیه اختصاص داده شده، کارمندان بانک های استان واکسینه شوند هرچند در برخی مواقع با کمبود واکسن مواجه شدیم که سریعاً برطرف شد.

وی از واکسیناسیون شدن پنج هزار نفر از کارمندان بانک های گیلان خبر داد و گفت: با تلاش های صورت گرفته تاکنون پنج هزار نفر از کارمندان بانک های استان واکسینه شدن و در صورت اختصاص سهمیه واکسن تا فردا مابقی افراد هم واکسینه می شوند.

به گفته رئیس سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان تاکنون علاوه بر کارمندان بانک های استان، یک هزار نفر از پرسنل صداوسیما و بیش از ۱۵۰ نفر از کارمندان بیمه سلامت در گیلان واکسینه شدند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان