جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس پلیس راه گیلان با گله مندی از اصرار مسافران به منظور ورود به گیلان گفت: تاکنون ۱۵ هزار خودرو قصد ورود به استان گیلان را داشتند که مأموران نیروی انتظامی مانع حضور آنان در گیلان شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت،  سرهنگ جاور صفاری امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه اعمال ممنوعیت تردد در محورهای مواصلاتی گیلان با جدیت در حال انجام است، اظهار کرد: از ساعت ۱۲ روز گذشته و با اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا ورود هرگونه خودرو غیربومی به گیلان ممنوع بوده و بر این اساس نیروهای پلیس راه در تمام ورودی های استان حضور دارند.

وی با گله مندی از اصرار مسافران به منظور ورود به گیلان گفت: از روز گذشته تاکنون  ۱۵ هزار خودرو قصد ورود به استان گیلان را داشتند که مأموران نیروی انتظامی مانع حضور آنان در گیلان شدند، ولی برخی از مسافران بدون توجه به شرایط گیلان و محدودیت های اعمال شده همچنان قصد ورود به این استان را دارند.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به روان بودن ترافیک در محورهای ورودی این استان بیان کرد:  در جاده های  چابکسر، آستارا و رودبار به ویژه محدوده منجیل به رودبار در مقایسه با روز قبل بسیار کم حجم تر است که این امر حاکی از جدیت پلیس در عدم ورود خودروهای غیربومی به گیلان است.

به گفته صفاری  همه مجوزهای ترددی که قبل از تاریخ ۲۴ مرداد اخذشده باطل است.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان