جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: دعا و معنویات جهت مصونیت انسان در شرایط کرونایی نقش مهمی دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی عصر یکشنبه در رزمایش کمک های مومنانه با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و کمک به نیازمندان، گفت: اقلام لازم جهت پخت ۷۲ هزار پرس غذای گرم توسط بسیج و سپاه جمع آوری شده و قرار است در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان ضمن تقدیر از مردم مؤمن این استان جهت مشارکت گسترده در جمع آوری کمک های مومنانه، اضافه کرد: همه مردم عزادار و هیئات مذهبی باید نسبت به رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در این ایام اهتمام جدی داشته باشند.

وی با اشاره به نقش مؤثر دعا و معنویات در شرایط فعلی، تصریح کرد: تضرع به درگاه خداوند و عمل به توصیه رهبری یعنی خواندن دعای هفتم صحیفه سجادیه در تقویت روحیه و مصون ماندن از بلاها نقش به سزایی دارد.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه توکل به خداوند باری تعالی و توسل به حضرت ولی عصر (ع) باعث مصونیت انسان از شرایط سخت می شود، افزود: مردم مؤمن ما در این روزها دعاهای صحیفه سجادیه به ویژه دعای هفتم را فراموش نکنند.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان ضمن تقدیر از تلاش های سپاه و بسیج جهت یاری رساندن به نیازمندان در ایام کرونا، بیان کرد: امیدوارم این ویروس منحوس هر چه سریع تر از دنیا ریشه کن شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان