جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستارا - ایرنا - مدیر امور رسانه باشگاه شهرداری آستارا گفت: فرشاد پیوس بازیکن سابق تیم ملی فوتبال و باشگاه پرسپولیس، طی قراردادی با هیات مدیره تیم شهرداری آستارا به عنوان سرمربی این تیم معرفی شد.

محمد اشجعی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: در نیم فصل دوم بعد از برکناری احمد جمشیدیان، تیم شهرداری با هدایت نادر عزت اللهی(مدیر فنی) به مصاف تیم های لیگ دسته اول رفت و با همت بازیکنان و کادر فنی این تیم در لیگ دسته اول کشور ابقا شد.

وی بیان کرد: در روزهای گذشته ۴۹ درصد سهام باشگاه شهرداری آستارا به بخش خصوصی واگذار و اعضای جدید هیات مدیره تیم فوتبال شهرداری معرفی شدند و بازیکنان این تیم با طرح جدید لباس در رقابت های لیگ دسته اول حاضر خواهند شد.

مدیر امور رسانه باشگاه شهرداری آستارا همچنبن اظهار داشت: امیدواریم با آماده شدن سیستم روشنایی ورزشگاه وحدت این شهرستان، بازی های خانگی تیم شهرداری در ایامی نظیر ماه مبارک رمضان در این ورزشگاه برگزار شود.

پیوس متولد ۱۳۴۰ است و به عنوان سرمربی سابقه صعود با تیم چوکای تالش از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول را در کارنامه خود دارد و پیش از چوکا، سرمربی تیم های صنعت ساری، شموشک نوشهر، برق شیراز، تراکتور تبریز، خونه به خونه بابل، همای تهران، سپیدرود رشت، پارسه تهران، تربیت یزد و ویستاتوربین تهران بود.

بعد از پایان مسابقات لیگ دسته اول کشور، تیم فوتبال شهرداری آستارا با ۴۱ امتیاز در رده پانزدهم لیگ قرار گرفت و در فصل جدید در کنار ملوان بندر انزلی از گیلان در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

در مسابقات فوتبال دسته یک کشور ۱۸ تیم حضور داشتند و پس از انجام ۳۴ بازی، تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیست و یکم را برای سال ۱۴۰۰ کسب کردند.

 بندر مرزی آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و مرز جمهوری آذربایجان واقع و سه هزار و ۵۰۰ ورزشکار در این شهرستان ساماندهی شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان