جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر تولید محتوا در بخش های مختلف زندگی نامه های شهدا، گفت: باید به صورت جدی در این زمینه کار شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر یکشنبه در نشست کنگره هشت هزار شهید استان گیلان، با بیان اینکه این کنگره فاخر است، اظهار کرد: کنگره هشت هزار شهید گیلان یکی از برنامه های ارزشمند و بی نظیر استان گیلان است که ثمرات گوهرباری برای گیلانیان دارد.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم برگزاری کنگره هشت هزار شهید گیلان، افزود: تبیین، اندیشه و انتقال دستاوردها و میراث ارزشمند دفاع مقدس به نسل های آینده از مهم ترین اهداف این کنگره است

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه احیای ارزش های ملی و مذهبی ریشه در تاریخ ایران اسلامی و بشر دارد، گفت: مردم دنیا اسطوره ها و نمادهای ملی خود را پاس نگه می دارند و بر ما وظیفه و تکلیف است تا فرهنگ، منش و روش شهدا را زنده نگه داریم.

آیت الله فلاحتی با تصریح بر اینکه مردم را متذکر ایام الله کنید، بیان کرد: در ایام الله، خداوند برکات و نعمات خود را در جامعه افزون می کند می بایست این ایام را احیا کنیم و به دیگران متذکر شویم.

وی با اشاره به نگاه ویژه امامین انقلاب نسبت به شهدا و ایثارگران و خانواده های آنها، افزود: در اکثر صحبت های امامین انقلاب یاد و خاطره شهدا و ایثارگران مورد تاکید بوده و زنده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شهدا با خونشان اسلام را زنده کردند، تاکید کرد: باید با جان و دل در زنده نگه داشتن یاد و خاطرشان در میدان باشیم.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر تولید محتوا در بخش های مختلف زندگی نامه های شهدا، بیان کرد: در تولید محتوای زندگی نامه شهدا، ایثارگران و خانواده این عزیزان کوشش فراوان شود.

وی اضافه کرد: از فیلم، کتاب و شعر گرفته تا فعالیت های رسانه ای می بایست در بخش شهدا و ایثارگران به جد تلاش شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اهمیت و جایگاه کنگره هشت هزار شهید گرانقدر گیلان، گفت: در برگزاری کنگره به کسانی در این حوزه مسئولیت دهید که جنگ را لمس کرده و در این حوزه باورمند باشند.

فلاحتی با تصریح بر اینکه اسطوره ها را به صورت واقعیت بیان کنید نه افسانه ای، تاکید کرد: برای حفظ ارزش های ملی و مذهبی از هیچ کوششی دریغ نکنید.

وی خاطرنشان کرد: زیربنای این حرکت بزرگ را محکم کنید و حرکت خود را با زیربنایی فوق قوی آغاز کنید.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان