جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- دادستان مرکز گیلان با اشاره به تعطیلات روزهای آینده و آغاز محدودیت های بین استانی از فردا، گفت: از امروز تمام ورودی های استان گیلان مسدود شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی فلاح میری عصر شنبه در گفتگویی با اشاره به تصویب تعطیلی های پنج روزه از روز دوشنبه، اظهار کرد: گیلان از امروز به هیچ وجه پذیرای مسافران نیست.

وی افزود: در این مدت تمام مراکز اقامتی، سیاحتی، تفرجگاه ها، رستوران ها و دیگر اماکن رفاهی و تفریحی گیلان تعطیل خواهد بود.

دادستان عمومی مرکز استان گیلان با اشاره به روند افزایشی ابتلاء، بستری و فوتی های کرونایی در استان، گفت: وضعیت کرونا در استان بحرانی و ظرفیت تمام بیمارستان های پر ده است.

وی با تاکید بر اینکه کادر بهداشت و درمان گیلان به علت آمار بالای مراجعه بیماران و افزایش شدید تعداد بستری ها به شدت خسته هستند، اضافه کرد: مراکز درمانی گیلان هم مملو از بیماران کرونایی است لذا از هموطنان می خواهیم با مردم و مسئولان گیلان همراهی و از سفر به این استان به شدت پرهیز کنند.

فلاح میری با اشاره به اینکه در حالی که ممنوعیت سفر بین استان ها از فردا آغاز می شود از هم اکنون حجم گسترده ای از مسافران از استان های مختلف راهی گیلان شده اند، تأکید کرد: ورود این تعداد مسافر به گیلان با توجه به اوضاع فوق حاد کرونایی این استان فاجعه آمیز خواهد بود.

وی ادامه داد: از این رو از هموطنان می خواهیم به هیچ وجه به استان گیلان سفر نکنند چرا که گیلان کرونا زده، توانایی پذیرایی از مسافران را ندارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان