جستجوگر خبری شهرستان شفت

با تصمیم کادر فنی تیم ملی دو والیبالیست جوان و با استعداد گیلانی به اردوی تیم بزرگسالان ایران دعوت شدند و از اعضای تیم در مسابقات قهرمانی آسیا خواهند بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، با دعوت کادرفنی تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران، ۲ بازیکن گیلانی مهدی جلوه و علی رمضانی به تیم ملی پیوستند به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام خواهند شد. 

با تصمیم بهروز عطایی سرمربی تیم ملی، مهدی جلوه قاضیانی از استان گیلان که پیش تر در اردوی جوانان تمرین می کردند، به جمع ۱۵ بازیکن دعوت شده به اردوی تیم ملی بزرگسالان اضافه شد. 

با این حساب علی رمضانی و مهدی جلوه والیبالیست های پرقدرت گیلانی به تیم ملی ایران برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا دعوت شدند. 

همچنین حضور مهران فیض امامدوست دیگر والیبالیست گیلانی را پس از رفع مصدومیت در تیم ملی ایران بسیار محتمل است. 

گفتنی است اردوی هفتم ملی پوشان جوان از صبح روز شنبه (۲۳ مردادماه) بعد از انجام تست PCR به مدت ۱۱ روز آغاز شده و تمرینات اردونشینان از روز یکشنبه (۲۴ مردادماه) به میزبانی خانه والیبال استارت خواهد خورد. 

سرمربیگری تیم ملی جوانان را بهروز عطایی برعهده دارد. اسامی سایر اعضای کادرفنی به این شرح است:

اکبر محمدی (سرپرست)، مصطفی کارخانه (مشاور فنی)، علیرضا طلوع کیان (مربی)، حسین کاظمی (مربی)، مهران زارع (مربی)، وحید صادقی (مربی)، حسین خوریانی (آنالیزور)، امین علی اکبری (آنالیزور)، مهرداد سعادت مهر (تراپیست)، حمزه فتحی (ماساژور). 

اسامی ۱۷ بازیکن دعوت شده به اردوی هفتم تیم ملی جوانان به این شرح است: 
امیرحسین تقوی
یونس رمضانی
اردلان سیدعباسی
مختار بوش
رضا مهرجوی
سینا نیکپور
امین خواجه خلیلی
عرفان جلالی نژاد
سهیل کمال آبادی
علیرضا شبان
کاریل داداش آده
امیرحسین صداقت
علی حاجی پور
متین احمدی
محمد ولی زاده
مهران فیض امام دوست
کمیل اکبری

به گزارش فارس، بازیکن جوان دعوت شده به اردوی ششم جوانان و همچنین ۵ بازیکن بزرگسال به عنوان تیم بزرگسالان اعزامی به مسابقات قهرمانی مردان آسیا اعزام خواهند شد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان