جستجوگر خبری شهرستان شفت

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های مختلف حاضر در لیگ دسته سوم فوتبال صادر کرد و تیم مقاومت بسیج آستارا نیز محکوم شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، دیدار مقاومت بسیج آستارا و اورکی اسلامشهر از سری رقابتهای لیگ دسته سوم برگزار و پس از حواشی به وجود آمد توسط دو تیم از سوی فدراسیون فوتبال محکوم به پرداخت جریمه نقدی شدند. 

مسابقه تیم های مقاومت بسیج آستارا و اورکی اسلامشهر برگزار و از سوی فریدون ارژنگی، مدیر تیم مقاومت بسیج آستارا، علی حسینی میرک، بازیکن تیم اورکی اسلامشهر تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال تیم حریف و مقام رسمی مسابقه رخ داد. هر یک از افراد منفردا به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده و به مدت یک جلسه از همراهی تیم خود محروم هستند. رای صادره قطعی است. 

همچنین، توحید هاشمی، مربی مقاومت بسیج آستارا تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه و رفتار غیر روزشی رخ داد. وی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رای قابل تجدید نظر است).

تیم های مقاومت بسیج آستارا و اورکی اسلامشهر به دلیل سوء رفتار تیمی، هر کدام به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند و رای صادره قطعی است. 

همچنین تیم یزد لوله به دلیل سوء رفتار تیمی به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد و رای صادره قطعی است. 

دیدار تیم های صنعت ابریشم اصفهان و ایمان سبز شیراز لوله برگزار و از سوی علی پیروانی، مربی، محسن تمدن زاده، تدارکات تیم ایمان سبز شیراز و رمضانعلی رهنما، مربی تیم صنعت ابریشم اصفهان تخلفاتی مبنی بر بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه رخ داد. هر کدام از افراد فوق منفردا به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند. 

تیم ایمان شیراز به دلیل سوء رفتار تیمی باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. 

به گزارش فارس، نمایندگان گیلان فرهنگ ایثار مقاومت آستارا با رتبه نهم و پاس گیلان هم با رتبه دهم از جدول ده تیمی گروه سه مرحله نهایی لیگ سه به کار خود پایان دادند و مرحله ابتدایی لیگ دسته سه کشور سقوط کردند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان