جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه فوتی های کرونایی گیلان همچنان ۲ رقمی است، گفت: طی شبانه روز گذشته ۲۶ فوتی جدید کرونایی ثبت شده است

به گزارش خبرنگار مهر، آبتین حیدرزاده ظهر پنج شنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به ادامه روند صعودی بیماری کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: هم تعداد ابتلاها، و بستری ها و هم تعداد فوتی ها همچنان بالا است.

وی با بیان اینکه در شبانه روز گذشته ۴۳۸ بیمار جدید کرونایی در مراکز درمانی استان گیلان بستری شده اند، گفت: مجموع کرونایی های بستری در بیمارستان ها به هزار و ۹۷۱ بیمار رسیده است.

حیدرزاده با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته ۲۶ مورد فوتی کرونایی نیز در گیلان ثبت شده است، افزود: با بستری ۲۵ بیمار، هم اکنون ۳۲۴ بیمار کرونایی با شرایط بد در بخش مراقبت های ویژه مراکز درمانی گیلان بستری هستند.

وی با بیان اینکه تخت های بیمارستانی در گیلان پُر شده است، گفت: تنها راهکار مقابله با کرونا تا تکمیل واکسیناسیون عمومی رعایت دستور العمل ها، استفاده از ماسک، حضور در منازل، عدم تردد در اماکن شلوغ، پرهیز از حضور در تجمعات، دورهمی ها است.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان ادامه داد: عزاداری های امام حسین (ع) نیز با نهایت دقت در اجرای ضوابط و پروتکل های اعلام شده باید برگزار شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان