جستجوگر خبری شهرستان شفت

رودبار- جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار با اشاره به دغدغه خبرنگاران در زمینه بیمه، گفت: این حق حداقلی خبرنگاران است که به دنبال تحقق آن هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ پاسدار حسن حبیبی پیش از ظهر پنج شنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران رودبار با اشاره به اینکه نقش خبرنگاران در انتشار اخبار ویژه است، گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه در تمام لحظات زندگی افراد جامعه نقش آفرین هستند و این اثرگذاری انکارناپذیر است.

وی با اشاره نگاه و توجه ویژه امامین انقلاب نسبت به رسانه و خبرنگاران، افزود: خدا محوری، رعایت انصاف و کوشش برای حفظ کشور از دغدغه های امام راحل بود.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار با بیان اینکه خبرنگاران چشم، و گوش مردم هستند گفت: خبرنگاران واسط اصلی بین واقعیات موجود جامعه بوده و رسالت سنگینی دارند و باید امانتداری از خبر و واقعیات جامعه اولویت آنها باشد.

حبیبی با تاکید بر صداقت محوری از سوی خبرنگاران و رسانه ها، بیان کرد: تغییر واقعیات خبر موجب التهاب و تنش در جامعه می شود.

وی با اشاره به تلاش های غول رسانه ای دشمن علیه نظام اسلامی، اضافه کرد: شکاف بین مردم، ناکارآمد جلوه دادن حاکمیت، ایجاد یاس و ناامیدی از توطئه هایی بوده که دشمن در پیش گرفته است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور اقشار با بیان اینکه خبرنگاران در خط مقدم مبارزه با جنگ نرم هستند، گفت: هجمه ای که در کشور از سوی استکبار مواجه ایم از طریق رسانه های معاند در حال انجام است و رسانه ها و خبرنگاران داخلی در مقابله با این هجمه ها رسالت سنگینی دارند.

حبیبی با بیان اینکه سپاه برای رسانه ها اهمیت قائل است، تصریح کرد: سپاه و بسیج رسانه تلاش می کند با برگزاری برنامه ها و جشنواره های مختلف رسانه ای و آموزشی سبب شور و نشاط و ایجاد رقابت در بین رسانه ها باشد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان