جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - معاون درمان وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه تمام نیازهای درمانی و خدمات بیمارستانی استان ها به طور مستمر تامین می شود گفت: مراکز پشتیبانی برای تمامی استان های بحران زده ...

به گزارش ایرنا، دکتر قاسم جان بابایی در حاشیه بازدید از سالن اورژانس پشتیبان سایت لاکان رشت اظهار داشت: در حال حاضر کمبود محسوسی در امکانات بیمارستانی استان گیلان وجود ندارد و در صورت نیاز امکانات در کمترین زمان مهیا خواهد شد. 

وی با اشاره به خدمت رسانی مناسب حوزه سلامت گیلان به بیماران کرونایی در این مرکز اضافه کرد: تمامی خدمات بیمارستانی از جمله تخت بیمارستانی، مانیتورینگ، اکسیژن ساز و خدمات دارویی فراهم است.

معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ادامه داد: اورژانس های پشتیبان هیچ تفاوتی با بیمارستان ندارند و در شرایط بحرانی می توانند نیاز استان را برآورده کنند تا به سرعت بیماران تحت پوشش درمانی قرار گیرند.

دکتر جان بابایی با بیان این مطلب که در دیگر استان های بحران زده نیز تمهیدات این چنینی انجام شده است، تصریح کرد: در استان هرمزگان و بوشهر نیز این مراکز مستقر شده است.

وی تاکید کرد: مردم برای خدمات بستری نگرانی نداشته باشند، بلکه تنها دغدغه ما دوری مردم از تجمعات و انتقال بیمار است که متاسفانه منجر به از دست دادن عزیزانمان می شود.

معاون درمان وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان یادآور شد: از همه ظرفیت ها و امکانات در جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم استفاده خواهیم کرد و امیدواریم که مردم نیز با رعایت پروتکل ها و دوری از هر گونه تجمع، یاری رسان مدافعان سلامت و عزیزانی که صادقانه در راه خدمت رسانی تلاش می کنند، باشند.

تمام ١٧ شهرستان گیلان قرمز است و بر اساس آخرین آمار نزدیک به ٢ هزار بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان