جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به شیوع بی سابقه کرونا در استان، گفت: با دستگاه های اجرایی که مصوبه کاهش حضور کارکنان را رعایت نکنند برخورد خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود قاسم نژاد ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به افزایش بی سابقه ابتلاء، بستری و فوتی های ناشی از کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر همه شهرستان های استان گیلان در شرایط قرمز قرار دارند.

وی با بیان اینکه عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی سبب شده تا شاهد افزایش آمار بیماران کرونایی در استان باشیم، گفت: از همه در شهروندان درخواست داریم که از حضور در اجتماعات شلوغ و دورهمی ها جدا خودداری کنند.

قاسم نژاد بر ضرورت استفاده از ماسک هنگام خروج از منزل و شستشوی دائم دست ها و رعایت فاصله اجتماعی باید از سوی شهروندان به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: ادارات کل و شهرستانی باید ورود کارکنان در شرایط کرونایی را در دستور کار قرار داده و بر اساس مصوبه ستاد مدیریت کرونا اقدام کنند.

وی با بیان اینکه در شرایط قرمز باید یک سوم کارکنان در ادارات حضور داشته باشند، ادامه داد: متأسفانه بررسی های نشان داده که برخی از ادارات و دستگاه های در سطح استان این موضوع را رعایت نمی کنند.

قاسم نژاد تأکید کرد: در صورتی که بررسی ها نشان دهنده ادامه عدم رعایت دستگاه های در این زمینه باشد تا مسئول اداره مربوطه برخورد خواهد شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان