جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به واکسیناسیون ۳۰ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال این استان، گفت: ۳۲ هزار دُز جدید وارد گیلان شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، آبتین حیدرزاده پیش از ظهر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در استان گیلان، اظهار کرد: تاکنون حدود ۶۸۲ هزار و ۱۱۸ دُز واکسن تزریق شده است.

وی با بیان اینکه تعداد واکسن به گروه های هدف اعلام شده از سوی وزارت بهداشت تزریق شده است، گفت: بخشی از این تزریق ها مربوط به دُز دوم گروه های هدف بوده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش دو برابری واکسیناسیون در استان، اظهار کرد: با توجه به شرایط استان گیلان از نظر کرونا به دنبال افزایش واکسیناسیون برای پوشش حداکثری در شهروندان هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه ۳۶ هزار دُز واکسن جدید نیز وارد استان گیلان شده است، اضافه کرد: گروه های سنی اعلام شده باید در سایت دانشگاه علوم پزشکی گیلان ثبت نام و بعد از دریافت پیامک به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند.

حیدرزاده به واکسیناسیون ۳۰ درصد افراد بالای ۱۸ سال در استان گیلان اشاره و تصریح کرد: روند واکسیناسیون در استان گیلان تسریع شده و ادامه دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان