جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- ایرنا – فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر گفت: خبرنگاران بازوان اصلی مسئولان هستند و مطالبه گری حقوق مردم از مهمترین وظایف آنان است.

 به گزارش خبرنگار ایرنا از رضوانشهر، سرهنگ پاسدار محمدپوراسماعیلی در آئین تجلیل از خبرنگاران این شهرستان افزود: نوشته های شما برای مردم دارای ارزش است و شخص خبرنگار برای بنده بسیار مورد احترام می باشد.

 وی باشاره به رسالت مطالبه گری خبرنگاران گفت: جریان رسانه ای سالم و متعهد می تواند درد مردم را به گوش مسئولان برساند و خبرنگاران بازوان اصلی مسئولان هستند و مطالبه گری حقوق مردم از مهمترین وظایف آنان است.

 فرمانده سپاه رضوانشهر در ادامه با اشاره به مأموریت های سپاه و بسیج در این شهرستان گفت: سپاه رضوانشهر سپاه مطالبه گر است و بعنوان حافظ انقلاب اسلامی در این شهرستان و در کنار مردم هستیم.

سرهنگ پوراسماعیلی در ادامه با اشاره به کوتاهی و ضعف های صورت گرفته در سیستم مدیریتی شهری طی دوره های گذشته افزود: دوران سیاسی کاری به پایان رسیده است و ما اجازه نخواهیم داد در این شهرستان به مردم ظلم شود.

 وی با اشاره به تجلیل از خدمات و زحمات خبرنگاران گفت: زحمت فعالان رسانه ای باید مورد توجه قرار بگیرد تا انگیزه برای مقابله با گروه های ساختار شکن و سایت های مخرب تحت مدیریت بیگانه بیشتر شود.

به گفته او، امروز وارونگی اخبار و واقعیت های جامعه در فضای مجازی کاری سختی نیست، به همین دلیل نقش خبرنگاران انقلابی و متعهد در عین حال توانمند برخوردار از تجهیزات مهم و ضروری است.

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان