جستجوگر خبری شهرستان شفت

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اوضاع گیلان در شرایط کرونایی گفت: سوال بنده از مسؤولان وزارت بهداشت این که آیا وضعیت گیلان و تعداد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی را نمی بینند ...

رسول فرخی میکال امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، با بیان اینکه شرایط کرونایی در گیلان بسیار حاد است، اظهار کرد: در چند هفته گذشته متأسفانه تعداد جانباختگان کرونایی در گیلان رو به افزایش بوده و این امر نشان دهنده فوق حاد بودن شرایط کرونایی در گیلان است.

وی با انتقاد از بی توجهی دولت سابق به گیلان در شرایط کرونایی گفت: سؤال بنده از مسؤولان وزارت بهداشت این که آیا وضعیت گیلان و تعداد مراجعه کنندگان به مراکز درمانی را نمی بینند که هیج اقدامی درخوری تاکنون در این خصوص اتخاذ نشده است؟

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ارسال نامه خود به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی به وضعیت کرونایی این استان بیان کرد: هر روز بر تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان های استان ازجمله پورسینا، رازی و گلسار افزوده می شود لذا از شخص وزیر بهداشت درخواست دارم اقدام عاجل پزشکی در این استان انجام دهد.

به گفته فرخی استان گیلان در حال حاضر به ۱۰ دستگاه اکسیژن ساز، مخزن آن و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار جهت خرید دارو و تجهیزات و برای جذب و به کارگیری پرستار و نیروی خدماتی نیاز دارد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷/م



نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان