جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی،ابراهیم چراغی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شفت با بیان اینکه بسیاری از کارها احتیاج به پول و اعتبار ندارد، افزود: عملکرد برخی از دستگاه ها نارضایتی و گلایه شهروندان را به دنبال ...

به گزارش ۸دی،ابراهیم چراغی پیش از ظهر شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شفت با بیان اینکه بسیاری از کارها احتیاج به پول و اعتبار ندارد، افزود: عملکرد برخی از دستگاه ها نارضایتی و گلایه شهروندان را به دنبال داشته است.

وی اضافه کرد: مدیر موفق باید با پیش بینی مسائل و مشکلات اقدامات پیشگیرانه را انجام داده و تدبیر درست و به موقع داشته باشد.

فرماندار شفت به اجرای برخی از پروژه ها در سطح روستاهای شهرستان اشاره کرد و گفت: برای اجرای برخی طرح ها نیازمند نگاه ویژه نماینده مردم شهرستان در مجلس تصمیم گیری خواهد شد.

وی با تأکید بر لزوم پیگیری طرح ها و پروژه ها به ویژه پروژه های نیمه تمام، تصریح کرد: از سه محل تملک استانی، سه درصد نفت و گاز و جز ۱۳ در مجموع بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار به شهرستان شفت تخصیص یافته است.

چراغی با بیان اینکه این اعتبارات در ۲۱ سر فصل مختلف و با در میان بیش از ۱۱۰ طرح و پروژه توزیع شده است، افزود: راه های روستایی، آب و فاضلاب و عمران شهری، بنیاد مسکن، ضعف برق، منابع آب کشاورزی، دستگاه های فرهنگی بخش هایی هستند که این میزان اعتبارات در میان آنها توزیع شده است.
کل اعتبارات شهرستان شفت ۲۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان تخصیص شده است

لزوم توجه به امور فرهنگی در شفت

امام جمعه شفت نیز در این جلسه با تأکید بر لزوم توجه مسئولان دستگاه های اجرایی به تکریم ارباب رجوع، اظهار کرد: اختلاف افکنی نقطه مقابل وحدت است همیشه نیازمند وحدت هستیم در این شرایط حساس بیش از گذشته نیازمند وحدت هستیم.

سید عبدالله هاشمی در ادامه با تأکید به امور فرهنگی در شهرستان شفت، افزود: باید زیرساخت های لازم برای انجام فعالیت های فرهنگی مناسب در شهرستان شفت فراهم شود.

وی همچنین به روند ساخت مصلا حضرت محمد (ص) شفت نیز اشاره و اضافه کرد: مجموع اعتبارات سال گذشته برای مصلا ۸۰ میلیون تومان بوده از این مبلغ تنها ۴۰ میلیون تومان آن تخصیص یافته است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان