جستجوگر خبری شهرستان شفت

شفت- فرمانده سپاه شفت با تأکید بر اینکه مطالبه گری از مسئولان باید در اولویت کاری خبرنگاران باشد، گفت: خبرنگاران باید روحیه معنویت و امید را در جامعه را گسترش داده و مطالبه گر باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد نقدپور عصر سه شنبه در تجلیل از خبرنگاران شفت، گفت: اصحاب رسانه منشأ قدرت در اقتدار نظام بوده و در بحث انعکاس توانمندی دستگاه ها و مسئولان بسیار اثرگذار هستند.

نقدپور به نقش بسیار مهم و اثر گذار خبرنگاران در جامعه اشاره کرد و افزود: خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی بخشی بوده و چشم بینا و زبان گویای مردم به شمار می روند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران با زبان ساده و انعکاس درست اخبار را به گوش مردم می رسانند، تصریح کرد: انعکاس درست اخبار فضاسازی امپراطور رسانه ای غرب را به نوعی خنثی می کند و این نقش خیلی برجسته و مهم است.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با تأکید بر اینکه مطالبه گری از مسئولان باید اولویت کاری خبرنگاران باشد، گفت: خبرنگاران باید روحیه معنویت و امید را در جامعه را گسترش داده و مطالبه گر باشند.

نقدپور با اشاره به اینکه در انعکاس کارهای بزرگ و در برخی موارد به جای برجسته کردن فرد عملکرد نظام باید برجسته سازی شود، افزود: طرح بسیج همگام، غربالگری و توزیع بسته های حمایتی در ایام کرونا از سوی سپاه شفت انجام شده است.

وی با بیان اینکه، تاکنون ۷۷ واحد مسکن محرومین را تحویل خانواده های نیازمند شده است، اضافه کرد: ۳۰ واحد نیز تا پایان شهریور تحویل مددجویان کمیته امداد خواهد شد که از هدایای مقام معظم رهبری، سپاه و خیرین صورت گرفته است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان