جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- سخنرانی های «آیت الله رمضانی» در دهه نخست محرم در مسجد خواهر امام رشت لغو شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دفتر آیت الله رضا رمضانی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در پی عدم حضور ایشان به عنوان سخنران دهه اول محرم در مسجد خواهر امام رشت علیرغم تبلیغات صورت گرفته، اطلاعیه ای صادر کرده است.

در متن این اطلاعیه آمده است:

مجلس عزاداری دهه اول ماه محرم با حضور و سخنرانی آیت الله رمضانی، نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با قدمت بیش از ۳۵ ساله و بدون حتی یک سال وقفه در رشت برگزار می شد.

ایشان در دوران چندین ساله مسئولیت خود به عنوان رئیس مرکز اسلامی اتریش و هامبورگ آلمان با تاکید بر برگزاری مجلس دهه اول ماه محرم، خود را به رشت می رساندند تا در این مراسم شرکت کنند.

متأسفانه امسال به علت شیوع گسترده ویروس منحوس کرونا و ابتلای آیت الله رمضانی به این بیماری، حضور ایشان به عنوان سخنران مراسم دهه اول ماه محرم در مسجد خواهر امام رشت میسر نشده و مراسم مذکور از روز یکشنبه ۲۴ لغایت ۲۸ مرداد ماه با سخنرانی یکی از خطبای شهیر استان در همان مکان و رأس ساعت ۶:۳۰ صبح با رعایت کامل شیوه نامه بهداشتی برگزار می شود.

این دفتر ضمن آرزوی قبولی عزاداری مردم در ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع)، از همه علاقه مندان خواستند تا برای سلامتی و بهبودی آیت الله رمضانی و همه بیماران دعا کنند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان