جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری گیلان با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف این رویداد فرهنگی به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر سه شنبه مرحله استانی بیست و سومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حالی به ایستگاه پایانی رسید که بیش از ۷۸۰ علاقه مند در این جشنواره شرکت کرده بودند.

هیئت داوران مرحله استانی جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری گیلان در بخش ملی (کلاسیک) و گروه پدربزرگ ها و مادربزرگ ها، «زهرا علیزاده» با قصه «کل کچلک» از رشت، «سورا اعظیم اردبیلی» با قصه «کلاغ بازیگوش» از سیاهکل و «گلناز مهدوی» با قصه «خواب پر ماجرا» از رضوانشهر را به عنوان سه قصه گوی برگزیده معرفی کردند.

«مصطفی رحیم پور سیاهکلی» نیز با قصه «نارفیق» و «راحله تیزنا» با قصه «روستا» از سیاهکل را شایسته تقدیر شناخته شدند.

در بخش ملی کلاسیک و گروه زنان و مردان، «ابریشم فیروزوند» با قصه «پری کوچولوی رنگی» از تالش، «سمیه رنجبر» با قصه «ماجرای ماهی خریدن کل گچلک» از سیاهکل و «کیمیا شعبان زاده» با قصه «یخی که عاشق خورشید شد» از لاهیجان، جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و «فاطمه نوروزی» با قصه «دختر و درخت گیلاس» از صومعه سرا و «مائده حمیدی» با قصه «شال ترس محمد» از رشت، به عنوان شایسته تقدیر دست یافتند.

همچنین هیئت داوران «نگار بابایی پور» با قصه «یادگار دوست» از لاهیجان، «آنیسا خورسندفر» با قصه «آدمک برفی» از بندرانزلی و «صوفی حجت» با قصه «نقاب رنگی» از منجیل را نفرات برگزیده گروه سنی دختران و پسران بخش ملی (قصه های کلاسیک) معرفی کرده و «یکتا رحمتی» با قصه «یک عالم مداد رنگی» و «رابعه نیک فطرت» با قصه «ماهیگیر و بهار» از رشت را شایسته تقدیر شناختند.

در بخش ملی (آیینی -سنتی) و در گروه مادربزرگ ها و پدربزرگ ها نیز هیئت داوران برگزیده ای معرفی نکردند و در گروه زنان و مردان این بخش نیز «امیر تنها» با قصه «اکوان دیو» از لاهیجان را شایسته عنوان نخست خواند.

داوران همچنین در گروه دختران و پسران در بخش ملی آیینی- سنتی نیز «هلیا میرزاخانیان» را با قصه «زال و سیمرغ» از بندرانزلی، «سیده پریا طاهری» با قصه «دختری به نام گرد آفرید» از لاهیجان و «دیانا مالکی» با قصه «زال و سیمرغ» از منجیل را نفرات برگزیده این بخش معرفی کردند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان