جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خبرنگار شخصیتی جریان ساز و فرهنگ ساز است، گفت: خبرنگاران سفیران آگاهی و دانایی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام احسان الله محمدی پیش از ظهر سه شنبه در همایش تجلیل از اصحاب رسانه استان گیلان با اشاره به عظمت کار خبرنگاران، بیان کرد: در قرآن کریم به قلم قسم یاد شده چرا که نوشته ها قداست دارند و در طول تاریخ مهم و تأثیرگذار بوده اند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با بیان اینکه خبرنگاری تنها یک شغل نیست بلکه رسالت است، افزود: قلم اسلحه و خبرنگار مجاهد میدان نبرد رسانه است.

وی با اشاره به اینکه خبرنگاری تعهد و تخصص است، اضافه کرد: کار خبرنگاری عشق و هنر می خواهد زیرا خبرنگاران در هر شرایطی به عشق خدا و مردم وظیفه اطلاع رسانی خود را انجام می دهند.

محمدی با بیان اینکه هر چقدر رسانه قدرتمند باشد آن کشور نیز قدرتمند خواهد بود، گفت: خبرنگار شخصیتی جریان ساز و فرهنگ ساز است لذا خبرنگاران سفیر آگاهی و دانایی هستند.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه انعکاس خدمات مسئولان توسط رسانه ها اقدامی ارزشمند است، تصریح کرد: انعکاس هنرمندانه و مسئولانه اقدامات مسئولان نظام بر عهده خبرنگاران است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان